Розробка сайту компанії Biniko
29 августа 2014
Розробка сайту компанії Biniko
Логотип та фірмовий стиль товарного бренду Biniko
20 липень 2014
Логотип та фірмовий стиль товарного бренду Biniko.
Логотип фотографа Дар'ї Лук'яненко в стилі рукописного шрифту
11 травня 2014
Логотип фотографа Дар'ї Лук'яненко в стилі рукописного шрифту.
Додаток Студії для iPhone доступний в AppStore
9 березня 2014
Додаток Студії для iPhone доступний в AppStore.

Послуги

Студія «Свій стиль» надає повний комплекс послуг по товарному та корпоративному брендингу, усім різновидам дизайну, створенню інтернет-проектів та презентацій, розробці комплексних рішень для бізнесу, реклами, маркетингового просування торгових марок і т.і. Ми можемо з повною впевненістю гарантувати нашим клієнтам тільки високу якість надаваних послуг, що підтверджується більш ніж 10-річним досвідом нашої успішної роботи на ринку.

Брендінг Створення сайтів Розробка логотипів Фірмового стилю Створення презентацій Маркетинговий аутсорсінг Рекламний супровід Поліграфічний дизайн Юзабіліті Програмування Дизайн інтерфейсів Фотозйомка Консалтингові послуги Ребрендінг SMM

Студія «Свій стиль»

Брендінг та дизайн

Більше десяти років Студія «Свій стиль» займається створенням веб-сайтів, розробкою логотипів і фірмового стилю, комплексними роботами зі створення та просування брендів, графічним дизайном та іншими роботами різної складності і призначення. За цей час у нас склалося коло клієнтів, для яких ми регулярно виконуємо замовлення. Маючи успішний досвід створення близько двох десятків брендів, ми вважаємо зі своїх пріоритетних напрямків роботи з комплексного створення і просування брендів.

Контакти

Україна, Дніпропетровськ — Київ.

studio@svoy-style.com.ua [ форма отправки письма ]